css

درباره ما

ما پدر و مادر هستیم. ما بچه داریم. روزها، هفته ها، ماه‌ها و سال‌های شادی و ترس را گذرانده‌ایم و تنها چیزی که به دنبال آن هستیم این است که بتوانیم بهترین کارها را برای فرزندانمان انجام دهیم.

هدف موسسه فرهنگی هنری رهجو انعکاس تصویر، توسعه روش‌های نوآورانه و مؤثری است که والدین و مربیان را قادر می‌سازد تا مهارت‌های کودک را به‌وسیله بازی‌های روزانه (متناسب با سن کودک) توسط فیلم‌های آموزشی افزایش دهند.

نرم‌افزار کوچیکا یکی از دستاوردهای بزرگ موسسه است که توانسته در حوزه سامانه و نرم‌افزارهای موبایلی و رایانه‌ای، تأییدیه سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک را دریافت کرده و به عنوان نرم‌افزار برگزیده این سازمان معرفی شود.

زندگی در حال سرعت گرفتن است. ما بیشتر کار می‌کنیم. زمان ما محدود است، حتی زمانی که در اختیار فرزندانمان قرار می‌دهیم. آموزش‌های ما به والدین و مربیان، این امکان را فراهم می‌کند که از رشد کودکان در زمان و مکان مناسب حمایت کنند: 15 دقیقه یا 1 ساعت، در اتاق نشیمن یا در طول یک رانندگی طولانی، بعد از کار یا صبح زود، این، شما هستید که تصمیم می‌گیرید. با کوچیکا، ابزارهایی دارید که به فرزندانتان کمک می‌کند تا پتانسیل کامل خود را توسعه دهند.

آیا نوزادی در راه دارید؟ یا کودکی نوپا یا پیش دبستانی؟ کوچیکا با ارائه راهنمایی‌های تخصصی در مورد رشد اولیه دوران کودکی توسط فعالیت‌های حرکتی و جلسات بازی، شما را همراهی می‌کند. در بخش سلامتی و تغذیه (با دیدن فیلم‌های آموزشی) در مورد خواب، حمام، نظافت، تغذیه درست با شیرخشک و شیر مادر، نحوه آغاز غذاهای جامد، دستورات غذایی و انواع مواد غذایی مورد نیاز کودک و ده‌ها موضوع دیگر آموزش می‌بینید.

در کوچیکا با استفاده از آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی، تلاش می‌شود کودک در یک محیط طبیعی و بدون استرس و فشار، زبان دوم را بیاموزد.

کوچیکا به شما این امکان را می‌دهد که زمان با کیفیتی را با فرزند خود بگذرانید.

آینده از اینجا آغاز می شود....

تقدیرنامه
Cron Job Starts