css

راهنمای استفاده

معرفی کوچیکا

 
آیکون بازی‌ها

راهنمای بخش بازی‌ها

کوچیکا از طریق بازی‌های هدفمند و مبتنی بر علم روز دنیا به شما می‌آموزد چطور دوران آغازین زندگی کودک خود را به بهترین شکل هدایت کنید. این بازی‌ها که با مشاوره با متخصصان و روان‌شناسان کودک آماده شده‌اند، در کنار سرگرمی، به رشد مهارت‌های شناختی، عاطفی و اجتماعی، زبانشناسی و جسمانی کودک شما کمک می‌کنند، فیلم معرفی این بخش را مشاهده کنید تا بیشتر با ویژگی‌های این بازی‌ها آشنا شوید.

 
آیکون سلامتی

راهنمای بخش سلامتی

سلامت کودک، پایه رشد جسمانی و عاطفی درست اوست. کوچیکا با آموزش نکات لازم در مورد مراقبت‌های اولیه بهداشتی و همچنین نکات مربوط به تغذیه با شیر مادر یا شیرخشک و بسیاری مطالب دیگر مربوط به‌سلامتی کودک، به شما کمک می‌کند ضمن حفظ سلامت و بهداشت کودکتان، رابطه عاطفی بین خود را نیز تقویت کنید و از با هم بودنتان لذت ببرید. ویدئوی معرفی این بخش را مشاهده کنید تا بیشتر با ویژگی‌های آن آشنا شوید.

 
آیکون دستور غذایی

راهنمای بخش دستور غذایی

کوچیکا در راستای کمک به رشد جسمانی کودک دلبندتان در کنار رشد شناختی و عاطفی او، تنوع بالایی از غذاها و میان‌وعده‌ها را به شما آموزش می‌دهد تا تمام مواد مغذی لازم را به بدن کودک خود برسانید. توصیه می‌کنیم ویدئوی معرفی این بخش را ببینید و فایل پی‌دی‌اف را مطالعه کنید تا با نکات آغاز غذاهای جامد برای کودک، تعداد وعده‌های غذایی و حجم هر وعده برای هر سن آشنا شوید و نحوه تشویق کودک به خوردن غذاهای سالم را بیاموزید.

 
آیکون کودک دو زبانه

راهنمای بخش کارتون

با توجه به اهمیت زبان انگلیسی و توانایی بالای کودکان در یادگیری زبان دوم در سال‌های اولیه زندگی، آموزش زبان انگلیسی به روش غیرمستقیم و از طریق کارتون‌های هیجان‌انگیز در این بخش از کوچیکا ارائه شده است. قبل ‌از تماشای این کارتون ها حتما ویدئوی معرفی این بخش را ببینید و فایل پی‌دی‌اف را مطالعه کنید تا بیشتر با این روش و نحوه کار آن آشنا شوید و سپس با توجه به سن کودک دلبندتان، کارتون مناسب او را انتخاب کنید.

Cron Job Starts